Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šík

8. 3. 2008
Takže.... Vzhledem k tomu že se nepovažuju za schizofrenika, tak rozhovor sám se sebou vést nebudu:-)) Nicméně něco málo o sobě snad prozradit můžu....
Světlo světa jsem prvně spatřil v květnu roku 1987. Moje skutečné jméno je Honza (na původ nicku ŠÍK se mě neptejte, prostě to někdy dávno nějak vzniklo ani nevím jak, ale vydrželo to...), jinak na internetu ještě používám nicky MPI popř. Mad Noodle.
Co se týče mejch zálib tak jsou to (překvapivě) auta, motorsport (převážně rally), focení (myšleno jako výroba fotek - focení mé maličkosti bych považoval skoro za masochismus:-)) no a pak ještě trošku koně (ano, ty čtyřnohý potvory), které jsem míval hodně rád, ale od doby co mě práce u koní živí, už to samozřejmě tak horký není :-)
Samozřejmě si občas poslechnu rád nějakou tu muziku (na žánru moc nezáleží, ale musí to mít ,,hlavu a patu") a dokonce se občas pokouším nějakou tu muziku sám ,,vyrábět" (hraju na el.kytaru).
Ačkoliv na to nevypadám, tak taky poměrně rád jím. Mezi moje nejoblíbenější jídla patří cokoliv z kuřecího masa, pizza, ze sladkého třeba puding :-) Co naopak nemám rád je rejže :-) (teď mě Hondaři ubijou:-))
Nevím co víc o sobě říct, i tak je toho dost, tudíž to asi bude stačit:-))
See ya :-)